Power BI / DWH Consultant w środowisku MS Azure

Category: Development/Engineering
City: Warsaw, , Poland
Position ID: J0120-0864
Employment Type: Full Time

Position Description


CGI jest globalnym dostawcą usług informatycznych i biznesowych, świadczącym wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego, integracji systemów i outsourcingu. Z ponad 77500 profesjonalistami w 40 krajach, z czego prawie 500 w Polsce w 4 miastach, CGI jest światowym liderem w przekształcaniu innowacji, informacji i technologii w sukces naszych klientów. Jest to połączenie, które otwiera wiele elastycznych ścieżek kariery.

Jeśli dołączysz do nas w CGI, otrzymasz możliwość stania się właścicielem, co oznacza, że możesz wpływać na przyszłość firmy, budować sukces i brać udział w tworzeniu wartości. Jako właściciele jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i wpływa to na to, jak współpracujemy z naszymi klientami i między sobą.

CGI aktywnie rozwija projekty u klientów z sektora finansowego (banki i ubezpieczenia) w zakresie budowy rozwiązań BI/DHW w oparciu o platformy chmurowe, w szczególności Microsoft Azure. Obecnie intensywnie poszukujemy konsultantów z doświadczeniem w projektowaniu i implementacji rozwiązań raportowych w oparciu o platformę MS PowerBI / DWH w środowisku Microsoft Azure (Azure Cloud, Azure Data Lake, Azure Data Factory).

Twoje przyszłe obowiązki:
✔️ Tworzenie i rozwój rozwiązań raportowych w PowerBI w środowisku Azure
✔️ Bezpośrednia współpraca z klientem oraz z zespołem CGI
✔️ Udział w wysoce innowacyjnych projektach transformacji chmurowej, w tym dla klientów zagranicznych
✔️ Doradztwo klientom CGI dot. optymalnych rozwiązań i architektury raportowych systemów BI/DWH w środowisku Azure
✔️ Udział w pełnym procesie budowy rozwiązania poprzez analizę, zbieranie wymagań, projektowanie, budowę rozwiązania, testów, aż do wdrożenia i szkoleń użytkowników.
✔️ Ścisła współpraca z zespołem Azure Foundation i DWH/ETL przy migracji do chmury i budowie docelowej architektury systemowo-aplikacyjnej w środowisku Azure
✔️ Przygotowywanie dokumentacji i Quality Assurance
✔️ Udział w procesach presalese’owych i ofertowych prowadzonych przez CGI dla klientów

Wymagania:
Oczekujemy praktycznych umiejętności w zakresie analizy biznesowej, konsultingu, projektowania, programowania, wdrażania, jak również szkolenia użytkowników końcowych, potwierdzonych minimum 2-letnim doświadczeniem. Poszukujemy osoby z szerokim wachlarzem doświadczenia od Juniora do Seniora/Eksperta

Nasza oferta:
• Umowa o pracę
• Opieka zdrowotna / Medicover Maxima
• Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
• Multisport Plus i program Oxygen
• Profit Participation Plan – dzielimy się zyskami
• Premiowany program poleceń, standardowo 6k PLN
• Praca Twórcza – autorskie koszty uzyskania przychodów
• Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
• Prezenty okolicznościowe i świętowanie rocznic
• Program wsparcia pracowników i dodatkowe ubezpieczenie w podróży

Zaoferujemy Ci coś więcej niż pracę:
Sukces CGI wynika z talent i zaangażowania naszych Memberów. Jako jeden zespół dzielimy się wyzwaniami i nagrodami wynikającymi z rozwoju naszej firmy, co wzmacnia naszą kulturę własności.

Jako Member CGI masz możliwość bycia właścicielem i pracy w środowisku, w którym lubisz przebywać i poczuć inspirację. Dzięki nam będziesz mieć wiele możliwości, aby zatroszczyć się o siebie i otaczających Cię ludzi. Będziesz mieć możliwość pracy z głównymi lokalnymi i globalnymi klientami z różnych branż w wymagających projektach, które mają prawdziwy wpływ na naszą przyszłość. Z nami w CGI możesz rozwijać swoją karierę jako ekspert lub jeśli chcesz lub podjąć nowe kroki w kierunku stanowiska kierowniczego. To zależy od Ciebie, aby uzyskać pełne wsparcie, które pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

To właśnie nazywamy „a membership beyond the ordinary"

Ready to be a Member?

Skills

  • MS PowerBI

What you can expect from us

Build your career with us.

It is an extraordinary time to be in business. As digital transformation continues to accelerate, CGI is at the center of this change—supporting our clients’ digital journeys and offering our professionals exciting career opportunities.

At CGI, our success comes from the talent and commitment of our professionals. As one team, we share the challenges and rewards that come from growing our company, which reinforces our culture of ownership. All of our professionals benefit from the value we collectively create.

Be part of building one of the largest independent technology and business services firms in the world.

Learn more about CGI at www.cgi.com.

No unsolicited agency referrals please.

CGI is an equal opportunity employer.